Teslice.cz - střechy, roubenky, památkové stavby

Aktuálně se nacházíte v sekci s názvem Platební podmínky.

1. Pokud je platná cena stejná nebo nižší než na písemné, faxové nebo e-mailové objednávce, nemusí být kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než je cena uvedená na objednávce, prodávající o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout.

2. Způsoby a možnosti platby:
- bezhotovostní převod ( znamená možnost zaplatit na náš účet předem před samotným dodáním zboží). Po dokončení objednávky a obdržené potvrzovací zprávy nám peníze prozatím nezasílejte. !!! Vyčkejte na doručení pokynů k platbě od našich pracovníků na Váš e-mail (číslo účtu, částka, variabilní symbol). Zboží bude expedováno po připsání Vaší platby na náš účet.

3. Objednané zboží doručujeme několika způsoby. Kromě osobního odběru zdarma je možné zaslání prostřednictvím České pošty nebo několika spedičních firem. Zboží je možné v některých případech nechat zaslat i napřímo od našich dodavatelů.

4. Dodávky zboží budou dle dostupnosti produktů, možností prodávajícího a jiných okolností realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 3 - 14 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší.

5. Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba, není schopen uhradit kupní cenu, nebo odmítne objednané zboží převzít atd.), nese kupující náklady spojené s dodáním v plné výši a to včetně dodání opakovaného. Dodavatel má právo v takovémto případě účtovat zákazníkovi Storno poplatek ve výši 10 % z celkové ceny objednávky včetně DPH.

6. Dopravné u zásilek větších rozměrů vypočítáváme na základě objemu, hmotnosti a vzdálenosti přepravy. Po provedení objednávky Vás budeme obratem kontaktovat s konkrétní cenovou kalkulací dopravného a termínem přepravy.

7. Vždy je nutné aby kupující zajistil převzetí a složení zboží oprávněnou osobou na sjednaném místě. Jedná-li se o větší zásilky je nutné mít po ruce ještě alespoň jednu fyzicky zdatnou osobu, která řidiči se složením materiálu pomůže.V roce 2010, vytvořil Webtechgroup.cz
Přírodní kámen | Mobilní domy, mobilheimy | Přírodní kámen | Ubytování Vsetín